Bu gizlilik bildirimi Çağ Yağı İnşaat’ın ön satış dönemi kampanyası kapsamında toplanan kişisel verilere uygulanır. Merkez ofisi 1203 sokak No:13 Halkapınar mahallesi Konak/İzmir adresinde bulunan Çağ Yapı İnşaat, kişisel verilerinizin kampanya kapsamında toplanmasından ve kullanılmasından sorumlu kuruluştur.

Bu kampanyanın amaçları bakımından, kişisel verilerinizi ad, soyad, yaş, e-posta, telefon numarası ile sınırlı kalacak şekilde minimum düzeyde topluyoruz. Bize gönüllü olarak sağladığınız kişisel veriler size Çağ Yapı İnşaat ile ilgili kampanyaları açıklamak, sizinle iletişime geçmek ve bu kampanyayı tanıtmak amacıyla işlenmekte ve kullanılmaktadır. Kişisel verileriniz, sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla Çağ Yapı İnşaatın bilgisinde kalacaktır. Üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler.

Kişisel bilgileriniz sadece yukarıda belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklanacaktır. Kişisel verileriniz, resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklanabilecektir.

Kişisel verileri arızi veya yasadışı imhaya, arızi kayba, yetkisiz değiştirmeye, yetkisiz ifşaya veya erişime, suistimale karşı korumak ve sair her türlü yasadışı yolla işlenmesini engellemek için uygun idari, teknik ve fiziksel önlemleri alıyoruz.

Çağ Yağı İnşaat, Gizlilik Politikası’ndaki hükümleri değiştirme, düzenleme, ekleme ve çıkarma hakkına sahiptir. Gizlilik Politikamızın güncellemiş haline her zaman sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizi sık sık ziyaret ederek, Gizlilik Politikamızın son güncel halini okumanızı önemle rica ederiz.

İşbu sözleşmenin onaylanması ile birlikte Çağ Yapı İnşaat’tan kampanyalar ve duyuru mesajı içeren e-posta mesajlarının tarafınıza gönderilmesini kabul etmiş olursuz. Eğer bir sebeple, Çağ Yapı İnşaat’ın e-posta mesajlarını almak istemiyorsanız, açılan sayfada “Kampanyalardan e-posta yoluyla haberdar olmak istemiyorum" seçeneğinin yanındaki işareti işaretlemeniz yeterlidir.

Her kullanıcı, bu kampanyaya katılarak kişisel verilerinin bu gizlilik bildiriminde açıklandığı şekilde kullanılmasını kabul etmiş sayılacaktır.